VNC brokers

Forex Şikayet

Vanuatu merkezli olan VNC Brokers, Güney Kıbrıs’taki ofisi üzerinden faaliyetlerini sürdürüyor ve Vanuatu VFSC tarafından denetleniyor. Hesap açım için alt limit $10 ve maksimum kaldıraç 1:400. Türkçe destek hizmeti sunan kurumda çeşitli bonus promosyonları mevcut ve işlem platformu Meta Trader 5.

Not: Bilgiler Resmi Web Sitesinden Alınmıştır.

Şirket Adı: VNC Brokers

Kuruluş: 2016

Lisanslar:

  • VFSC

Min Depozit: $10

Max Kaldıraç: 1:400

Ülke: Güney Kıbrıs

0 0 oy
Article Rating
Gelişme olduğunda haberdar et
Bildir
guest
12 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
Tüm yorumlara bak
Trader
Trader
4 yıl önce

Bu kadar kötü bir kurum uzun zamandır görmedim. Kapandığı iyi oldu. Benim de yüklü miktarda param kalmıştı.

Fehmi S.
Fehmi S.
4 yıl önce

Sürekli VNC tarafından aranıyordum. bonus vereceğiz, sinyal vereceğiz, istediğinizde paranızı çekebileceksiniz gibi tekliflerde bulundular. ben de defalarca sordum para çekmede sıkıntı yaşar mıyım istediğimde kısa sürede çekebilir miyim diye hepsine de olumlu yanıt aldım. Hesabı açtım birkaç işlem yaptım biraz kar ettim başta ama sonradan acil ihtiyacım olduğu için parayı çekmek istedim. ama çekemedim yok efendim paranızı şu kadar katlamalısınız yok efendim daha yeni açtınız bilmem kaç gün içinde çekim yapamazsınız. Bildiğiniz paramı esir aldılar kendi ellerimle paramı onlara bağışladım sanki. Bunun gibi bütün sitelere, forumlara şikayet yazacağım aynı zamanda gerekli adli işlemleri de başlattım!

SERKAN
SERKAN
4 yıl önce

Vnc Brokers’den para çekmek imkansız

Gokhan
Gokhan
4 yıl önce

Ocak ta ayında giriş yaptım 500$ karşılığı Tl işlem açıldı dedim ki hesabı $ çevirin olmaz dediler $ yatirman lazımmış Neyse Tl devam ettim cüzi bir kar ettim neden çekiyorsun dediler $ yatırım yapacağım dedim olmaz olan işi biz yaparız Siz bir daha çekip yatırma işlemi yapmayın dediler bende yok dedim. Form doldurdum 5 iş gününün 4. Iş gününde para yatırdığım IBAN ile çekmek istediğim bir değil dediler Tamam değiştirdim. Sonra para yazma şeklim yalnış olmuş neyse örnek istedim bu şekil dediler dedim ki kontrol edin yalnış varmı kontrol edemeiyoruz sistem yok dediler,ama sistem den bana talebim 5. Iş gününde… Read more »

SEZGİN
SEZGİN
5 yıl önce

Yanlış işlemler açtırıp bütün birikiminizi geri alıyorlar. Para yatırmak 10 dakika geri çekme 1 hafta 10 gün sürüyor. Çeşitli bahanelerle işlemleri uzatmaya çalışıyorlar.

Abdumajıd
Abdumajıd
5 yıl önce

Vnc Brokers’a yatırım yaptım. Yatırdığım tutarı geri göndermiyorlar. %100 Bonus diye kandırıyorlar. Kaybettim, zararım oldu. Kalan paramı çekmek istedim. Yine 20 lot işlem açmamı istediler, fakat ilk baş böyle bir işlem zorunluluğu yoktu. İstediğiniz zaman çekim talebi yapabilirsiniz dediler. Zaten 20 lot işlem açsam geri kalan paramı da kaybedeceğim. Bahaneler üretiyorlar bir sürü. Finans müdürü beni dolandırıcı diye ve parama bloke koyacağını söyleyip tehdit etti. Paramı alana kadar şikayetimi geri almayacağım…

Adnan
Adnan
5 yıl önce

yaklaşık 5ay önce bu firma ile tanıştım ve küçük bir yatırımda bulundum fakat benim çekimlerimle ilgili herhangi bir sıkıntı yaşadım ama şöyle bir surun yaşandı bir kaç içerisinde param hesabıma düştü ve benim haberim olmadan kendi kendilerine açtıkları bir işlem sonucu hesabım stoplandı. Defalarca aradım ulaşamadım, derdimi kimseye anlatamadım.

bilal
bilal
5 yıl önce

Vnc Broker firmasına para yatırdım ve az bir miktar kazancım oldu. Paramı çekmek istiyorum anca 20 gündür sürekli bahaneler üreterek oyalıyorlar. Farklı bankalardan hesap açmam isteniyor. Mağdur ediyorlar.

Fozgun
Fozgun
5 yıl önce

Vnc Brokers’a para yatırdım ve yüklü bir kazanç elde ettim. daha sonra para çekim talebi yolladım. İşlemlerimi neden daha erken kapatmadığım soruldu şirket zarara uğratmışım paramı vermediler. Böyle bir bahane olabilir mi? hakkınızı arayacağınız yasal bir yol da yok uzak durun

Azd
Azd
Cevapla  Fozgun
4 yıl önce

Vnc geb global parami vermiyor 100de100 bonusla kandiriyor 100 de 100 bonus dusuk spread veriyorlar kandiriyorlar insanları üstelik para falan göndermiyorlar tan üçkağıtçılar

vedat edat.avsar33@hotmail.comv
Cevapla  Azd
4 yıl önce

bencene bir hatanız var bende yatırımımı gercekleştirdim ve benden sadece belge talep edip 1 hafta içerisinde yatırdılar 50000 dolara yakın para cektim

hikmet
hikmet
5 yıl önce

Vnc Brokers’a yatırım yaptım. bir miktar zarar ettim ve kalan paramı çekmek istedim. paramı çekebilmem için 20 lot işlem açmamı söylediler. Bahaneler üreterek kalan paramıda kaybetmemi istiyorlar.

12
0
Şikayetin mi var? Hemen yaz, firmaya ulaşmasını sağla!x